Waarneming

 

CRISIS

Als er sprake is van een crisis-situatie buiten de werkdagen/werktijden van uw behandelaar of tijdens vakanties dan dient u contact opnemen met de dienstdoende huisarts. 

 

WAARNEMING

Contact met de waarnemer is bedoeld voor zaken die niet kunnen wachten tot de terugkeer van uw vaste behandelaar. Waarneming geldt tijdens kantoortijden in geval van nood.

In geval van crisis, buiten kantooruren en in het weekeinde kunt u de huisartsenpost bellen

in Leiden                                           0900-5138039

in regio Duin- en Bollen                0252 – 240 212

 

Waarneming zomervakantie 2018

 

Wanneer

Wie

Contactgegevens

9-13 juli

Lidewij Gerits

06-41016930

lgerits@psychotherapieleiden.nl

16-20 juli

Just Blom

06-11227627

just@justblom.nl

23-25 juli

Jorinde Kloek

06-51610361

jorindekloek@hetnet.nl

 di 31 juli – 3 augustus

Maria Dyadyunova

06-27846802

m.dyadyunova@psychotherapieleiden.nl

6-10 augustus

Lucie Timmers

06-21603735

ltimmers@psychotherapieleiden.nl

13-17 augustus

Mirjam Plomp

06-34202547

mplomp@psychotherapieleiden.nl

20-27 augustus

Francisca Bos

06-45719584

f.bos@psychotherapieleiden.nl

27-31 augustus

Lidewij Gerits

06-41016930

lgerits@psychotherapieleiden.nl

 

 

Praktijk G. Glaser

 

De praktijk van G. Glaser, gz-psycholoog en systeemtherapeut, is gesloten. Voor informatie of vragen kunt u zich wenden tot collega mw. R. Quadvlieg, ruthquadvlieg@gmail.com.